kilpailukutsu

ARJ:n alaiset askellajiratsastuskilpailut 11.05.2012

Tervetuloa kilpailemaan Atlasiin kolmipäiväisten ARJ:n askellajikilpailujen merkeissä!
Kilpailut ovat avoinna vain islanninhevosille.

Kilpailuja järjestetään 10.05., 11.05., 12.05., 13.05. ja 14.05.

Rajoitukset ja muuta tärkeää tiedettävää

- Luokkiin otetaan 100 osallistujaa.
- Omistajalta max. 10 hevosta / luokka.
- Hevonen saa osallistua kaikkiin sille sopiviin luokkiin.

Viimeinen osallistumispäivä kaikkiin kilpailuihin on 07.05.!

Osallistuminen

os. varjotassu@gmail.com otsikolla ARJ4-8 tai ARJ ja kutsun numero (esim. ARJ1)
muodossa luokka (rivinvaihto) ratsastaja (VRL-00000) - hevonen
huom! ei mitään tageja

väärin ilmoittautuneet hylätään automaattisesti

Palkinnot
Palkinnot
Mestyn Ruusukkeesta!
(issikkakuva c. aksu)

Luokat

1. Helppo töltti (aloittelevat) 27/100
2. Helppo 4-käynti (aloittelevat, vain 4-käyntiset) 16/100
3. Helppo 5-käynti (aloittelevat) 14/100

4. Töltti T1 (vain 4-käyntiset) 21/100
5. Töltti T2 (vain 4-käyntiset) 18/100
6. Töltti T1 49/100
7. Töltti T2 46/100
8. Passikoe PP1 70/100
9. 250m passijuoksu P1 69/100
10. Speedpassi P2 66/100

11. 4-käynti V1 (vain 4-käyntiset) 21/100
12. 5-käynti F1 66/100

Tulokset

1. Helppo töltti (aloittelevat)
1. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
2. .Iida. (VRL-11877) - Yndislegt frá Skógur
3. Aimie (VRL-02327) - Fallega-Rouđka frá Brúnskóg
4. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
5. Iiskala (VRL-10388) - Fála frá Skógur
6. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
7. aksu (VRL-00164) - Sleipnir frá Hugar
8. Iiskala (VRL-10388) - Neisti fra Kántar
9. Aimie (VRL-02327) - Druna frá Glaumur
10. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
11. Iiskala (VRL-10388) - Múska frá Hélmurvík
12. Iiskala (VRL-10388) - Loki frá Nestur I
13. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
14. Iiskala (VRL-10388) - Erla frá Bistfirnúr
15. Latu (VRL-01436) - Grásokki frá Rikjandi
16. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
17. aksu (VRL-00164) - Fáfnir frá Halastjarni
18. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
19. Aimie (VRL-02327) - Láfa frá Syndur
20. Iiskala (VRL-10388) - Eiríka frá Sólmörkva
21. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
22. aksu (VRL-00164) - Kvika frá Halastjarni
23. Iiskala (VRL-10388) - Kleima frá Ýrdenmúr
24. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
25. Iiskala (VRL-10388) - Svala frá Gűlđbćk
26. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
27. aksu (VRL-00164) - Tromma frá Halastjarni

2. Helppo 4-käynti (aloittelevat, vain 4-käyntiset)
1. aksu (VRL-00164) - Tromma frá Halastjarni
2. Iiskala (VRL-10388) - Kleima frá Ýrdenmúr
3. Annika N (VRL-10352) - Glóa frá Fluga
4. Iiskala (VRL-10388) - Loki frá Nestur I
5. Iiskala (VRL-10388) - Múska frá Hélmurvík
6. Iiskala (VRL-10388) - Svala frá Gűlđbćk
7. Aimie (VRL-02327) - Druna frá Glaumur
8. aksu (VRL-00164) - Fáfnir frá Halastjarni
9. Iiskala (VRL-10388) - Eiríka frá Sólmörkva
10. Aimie (VRL-02327) - Láfa frá Syndur
11. aksu (VRL-00164) - Kvika frá Halastjarni
12. Iiskala (VRL-10388) - Fála frá Skógur
13. Aimie (VRL-02327) - Fallega-Rouđka frá Brúnskóg
14. Iiskala (VRL-10388) - Erla frá Bistfirnúr
15. Annika N (VRL-10352) - Feila frá Freistingar
16. Iiskala (VRL-10388) - Neisti fra Kántar

3. Helppo 5-käynti (aloittelevat)
1. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
2. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
3. .Iida. (VRL-11877) - Yndislegt frá Skógur
4. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
5. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
6. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
7. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
8. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
9. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
10. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
11. Latu (VRL-01436) - Grásokki frá Rikjandi
12. aksu (VRL-00164) - Sleipnir frá Hugar
13. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
14. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma

4. Töltti T1 (vain 4-käyntiset)
1. aksu (VRL-00164) - Blika frá Mildstöđum 1
2. Beronia (VRL-03437) - Lifra frá Brúnskóg
3. aksu (VRL-00164) - Tromma frá Halastjarni
4. Iiskala (VRL-10388) - Erla frá Bistfirnúr
5. Iiskala (VRL-10388) - Eiríka frá Sólmörkva
6. aksu (VRL-00164) - Kvika frá Halastjarni
7. Annika N (VRL-10352) - Glóa frá Fluga
8. aksu (VRL-00164) - Fáfnir frá Halastjarni
9. aksu (VRL-00164) - Hćra frá Rikjandi
10. Iiskala (VRL-10388) - Kleima frá Ýrdenmúr
11. Iiskala (VRL-10388) - Svala frá Gűlđbćk
12. Aimie (VRL-02327) - Druna frá Glaumur
13. Iiskala (VRL-10388) - Fála frá Skógur
14. Iiskala (VRL-10388) - Loki frá Nestur I
15. aksu (VRL-00164) - Tinna frá Hugar
16. Beronia (VRL-03437) - Geysir frá Höskulsstöđum
17. Aimie (VRL-02327) - Láfa frá Syndur
18. Aimie (VRL-02327) - Fallega-Rouđka frá Brúnskóg
19. Iiskala (VRL-10388) - Neisti fra Kántar
20. Iiskala (VRL-10388) - Múska frá Hélmurvík
21. Annika N (VRL-10352) - Feila frá Freistingar

5. Töltti T2 (vain 4-käyntiset)
1. Beronia (VRL-03437) - Lifra frá Brúnskóg
2. aksu (VRL-00164) - Hćra frá Rikjandi
3. Iiskala (VRL-10388) - Eiríka frá Sólmörkva
4. Iiskala (VRL-10388) - Múska frá Hélmurvík
5. Annika N (VRL-10352) - Feila frá Freistingar
6. Iiskala (VRL-10388) - Loki frá Nestur I
7. Iiskala (VRL-10388) - Svala frá Gűlđbćk
8. Iiskala (VRL-10388) - Neisti fra Kántar
9. Iiskala (VRL-10388) - Erla frá Bistfirnúr
10. aksu (VRL-00164) - Blika frá Mildstöđum 1
11. Iiskala (VRL-10388) - Kleima frá Ýrdenmúr
12. Aimie (VRL-02327) - Láfa frá Syndur
13. aksu (VRL-00164) - Tinna frá Hugar
14. Iiskala (VRL-10388) - Fála frá Skógur
15. Aimie (VRL-02327) - Fallega-Rouđka frá Brúnskóg
16. Annika N (VRL-10352) - Glóa frá Fluga
17. Beronia (VRL-03437) - Geysir frá Höskulsstöđum
18. Aimie (VRL-02327) - Druna frá Glaumur

6. Töltti T1
1. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
2. Kiiskinen (VRL-01811) - Trítla frá Fjólakoti
3. aksu (VRL-00164) - Farri frá Dalek
4. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
5. kuusnelonen. (VRL-00159) - Fálki frá Drómundur
6. Kiiskinen (VRL-01811) - Kula frá Alfjanés
7. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
8. Sonju (VRL-03951) - Grasker frá Freistingar
9. Aimie (VRL-02327) - Brjánn frá Gremja
10. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
11. Aimie (VRL-02327) - Slćgur frá Brúnskóg
12. kuusnelonen. (VRL-00159) - Ör frá Tuvdagger
13. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljóskur frá Ingvadur
14. Ziki (VRL-05965) - Tindra frá Geitungur
15. Kiiskinen (VRL-01811) - Galsi frá Hólmavík
16. Kiiskinen (VRL-01811) - Andvari frá Flosadóttir
17. Beronia (VRL-03437) - Lifra frá Brúnskóg
18. Beronia (VRL-03437) - Geysir frá Höskulsstöđum
19. Aimie (VRL-02327) - Iđa frá Brúnskóg
20. Ziki (VRL-05965) - Geyfa frá Álfhólar VH6-030-8187
21. Latu (VRL-01436) - Dyggur frá Teigaholti
22. Kiiskinen (VRL-01811) - Vinda frá Bjarnadóttir
23. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
24. kuusnelonen. (VRL-00159) - Hrafn frá Hjaunbrae
25. Niina (VRL-08709) - Hlátur frá Svandís
26. aksu (VRL-00164) - Bára frá Rikjandi
27. Aimie (VRL-02327) - Ugla frá Brúnskóg
28. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
29. Ziki (VRL-05965) - Darri frá Delamer VH6-030-5735
30. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
31. aksu (VRL-00164) - Sleipnir frá Hugar
32. aksu (VRL-00164) - Orka frá Syndur
33. Kiiskinen (VRL-01811) - Saga frá Snöbakka
34. kuusnelonen. (VRL-00159) - Gjóla frá Gwertýen
35. Aimie (VRL-02327) - Rella frá Mildstöđum 1
36. Kiiskinen (VRL-01811) - Konungur frá Skógar
37. Latu (VRL-01436) - Ólikur frá Leirljós
38. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
39. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljósbleik frá Keflavík
40. aksu (VRL-00164) - Dóttir frá Geitungur
41. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
42. aksu (VRL-00164) - Hnollur frá Geitungur
43. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
44. Ziki (VRL-05965) - Muskur frá Brynhildur VH6-030-2852
45. Kiiskinen (VRL-01811) - Glófaxa frá Sulholti
46. Ziki (VRL-05965) - Tvistur frá Drómundur VH6-030-5711
47. Ziki (VRL-05965) - Dekkja frá Syndur VH6-030-5722
48. Ziki (VRL-05965) - Beisla frá Leirljós VH11-030-0180
49. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma

7. Töltti T2
1. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
2. Kiiskinen (VRL-01811) - Konungur frá Skógar
3. Kiiskinen (VRL-01811) - Galsi frá Hólmavík
4. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
5. Kiiskinen (VRL-01811) - Glófaxa frá Sulholti
6. Kiiskinen (VRL-01811) - Andvari frá Flosadóttir
7. Kiiskinen (VRL-01811) - Trítla frá Fjólakoti
8. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
9. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljósbleik frá Keflavík
10. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
11. Beronia (VRL-03437) - Lifra frá Brúnskóg
12. kuusnelonen. (VRL-00159) - Ör frá Tuvdagger
13. aksu (VRL-00164) - Snorri frá Hugar
14. Beronia (VRL-03437) - Geysir frá Höskulsstöđum
15. Aimie (VRL-02327) - Ugla frá Brúnskóg
16. aksu (VRL-00164) - Tinna frá Hugar
17. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
18. Aimie (VRL-02327) - Iđa frá Brúnskóg
19. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
20. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
21. kuusnelonen. (VRL-00159) - Hrafn frá Hjaunbrae
22. Ziki (VRL-05965) - Geyfa frá Álfhólar VH6-030-8187
23. aksu (VRL-00164) - Hćra frá Rikjandi
24. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
25. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
26. kuusnelonen. (VRL-00159) - Fálki frá Drómundur
27. aksu (VRL-00164) - Stássa frá Hugar
28. Kiiskinen (VRL-01811) - Vinda frá Bjarnadóttir
29. Aimie (VRL-02327) - Brjánn frá Gremja
30. Kiiskinen (VRL-01811) - Saga frá Snöbakka
31. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljóskur frá Ingvadur
32. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
33. Ziki (VRL-05965) - Tindra frá Geitungur
34. Niina (VRL-08709) - Hlátur frá Svandís
35. Sonju (VRL-03951) - Grasker frá Freistingar
36. Ziki (VRL-05965) - Darri frá Delamer VH6-030-5735
37. aksu (VRL-00164) - Blika frá Mildstöđum 1
38. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
39. Kiiskinen (VRL-01811) - Kula frá Alfjanés
40. kuusnelonen. (VRL-00159) - Gjóla frá Gwertýen
41. Aimie (VRL-02327) - Slćgur frá Brúnskóg
42. Ziki (VRL-05965) - Muskur frá Brynhildur VH6-030-2852
43. Ziki (VRL-05965) - Tvistur frá Drómundur VH6-030-5711
44. Ziki (VRL-05965) - Dekkja frá Syndur VH6-030-5722
45. Ziki (VRL-05965) - Beisla frá Leirljós VH11-030-0180
46. Aimie (VRL-02327) - Rella frá Mildstöđum 1

8. Passikoe PP1
1. Beronia (VRL-03437) - Náđ frá Leirljós
2. Iiskala (VRL-10388) - Dísa frá Ljóma
3. kuusnelonen. (VRL-00159) - Ör frá Tuvdagger
4. Iiskala (VRL-10388) - Varúlfur frá Hurmajärvi
5. aksu (VRL-00164) - Sleipnir frá Hugar
6. Beronia (VRL-03437) - Frosti frá Gardakoti II
7. Beronia (VRL-03437) - Vafi frá Ljóma
8. Ziki (VRL-05965) - Geyfa frá Álfhólar VH6-030-8187
9. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
10. Sylvester (VRL-00483) - Harkur frá Sválur
11. Iiskala (VRL-10388) - Skýla frá Geitungur
12. Aimie (VRL-02327) - Ugla frá Brúnskóg
13. Aimie (VRL-02327) - Brjánn frá Gremja
14. Aimie (VRL-02327) - Iđa frá Brúnskóg
15. Iiskala (VRL-10388) - Baldís frá Skógur
16. Niina (VRL-08709) - Hlátur frá Svandís
17. Kiiskinen (VRL-01811) - Konungur frá Skógar
18. Beronia (VRL-03437) - Feiur frá Svalur
19. Kiiskinen (VRL-01811) - Trítla frá Fjólakoti
20. aksu (VRL-00164) - Bára frá Rikjandi
21. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
22. aksu (VRL-00164) - Stássa frá Hugar
23. Beronia (VRL-03437) - Brella frá Ţjóđvak
24. Iiskala (VRL-10388) - Hólmi frá Árflinheim
25. Kiiskinen (VRL-01811) - Glófaxa frá Sulholti
26. Beronia (VRL-03437) - Fóella frá Ljóma
27. aksu (VRL-00164) - Dóttir frá Geitungur
28. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
29. Iiskala (VRL-10388) - Bessa frá Surtseyi
30. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljóskur frá Ingvadur
31. aksu (VRL-00164) - Hnollur frá Geitungur
32. kuusnelonen. (VRL-00159) - Gjóla frá Gwertýen
33. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljósbleik frá Keflavík
34. Kiiskinen (VRL-01811) - Vinda frá Bjarnadóttir
35. Beronia (VRL-03437) - Dósa frá Ljóma
36. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
37. Iiskala (VRL-10388) - Blíđa frá Teigaholti
38. Iiskala (VRL-10388) - Ögrun frá Kvárdym
39. Kiiskinen (VRL-01811) - Galsi frá Hólmavík
40. Iiskala (VRL-10388) - Röskur frá Móđir-Árnćnesi
41. Beronia (VRL-03437) - Kristján frá Rikjandi-Eldur
42. Aimie (VRL-02327) - Slćgur frá Brúnskóg
43. Aimie (VRL-02327) - Rella frá Mildstöđum 1
44. Ziki (VRL-05965) - Muskur frá Brynhildur VH6-030-2852
45. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
46. Ziki (VRL-05965) - Tindra frá Geitungur
47. Latu (VRL-01436) - Ólikur frá Leirljós
48. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
49. Latu (VRL-01436) - Dyggur frá Teigaholti
50. Beronia (VRL-03437) - Euphoria frá Rikjandi
51. kuusnelonen. (VRL-00159) - Fálki frá Drómundur
52. Sonju (VRL-03951) - Grasker frá Freistingar
53. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
54. Iiskala (VRL-10388) - Andvari frá Teigaholti
55. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
56. aksu (VRL-00164) - Farri frá Dalek
57. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
58. Ziki (VRL-05965) - Dekkja frá Syndur VH6-030-5722
59. Kiiskinen (VRL-01811) - Andvari frá Flosadóttir
60. kuusnelonen. (VRL-00159) - Hrafn frá Hjaunbrae
61. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
62. Kiiskinen (VRL-01811) - Kula frá Alfjanés
63. Ziki (VRL-05965) - Darri frá Delamer VH6-030-5735
64. Ziki (VRL-05965) - Tvistur frá Drómundur VH6-030-5711
65. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
66. Kiiskinen (VRL-01811) - Saga frá Snöbakka
67. Latu (VRL-01436) - Grásokki frá Rikjandi
68. aksu (VRL-00164) - Orka frá Syndur
69. Ziki (VRL-05965) - Beisla frá Leirljós VH11-030-0180
70. aksu (VRL-00164) - Snorri frá Hugar

9. 250m passijuoksu P1
1. Kiiskinen (VRL-01811) - Glófaxa frá Sulholti
2. aksu (VRL-00164) - Snorri frá Hugar
3. Kiiskinen (VRL-01811) - Vinda frá Bjarnadóttir
4. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
5. Sonju (VRL-03951) - Grasker frá Freistingar
6. Kiiskinen (VRL-01811) - Kula frá Alfjanés
7. Ziki (VRL-05965) - Tindra frá Geitungur
8. Beronia (VRL-03437) - Dósa frá Ljóma
9. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
10. Beronia (VRL-03437) - Kristján frá Rikjandi-Eldur
11. Iiskala (VRL-10388) - Bessa frá Surtseyi
12. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljósbleik frá Keflavík
13. Kiiskinen (VRL-01811) - Konungur frá Skógar
14. Iiskala (VRL-10388) - Baldís frá Skógur
15. Beronia (VRL-03437) - Euphoria frá Rikjandi
16. Iiskala (VRL-10388) - Röskur frá Móđir-Árnćnesi
17. Ziki (VRL-05965) - Dekkja frá Syndur VH6-030-5722
18. aksu (VRL-00164) - Stássa frá Hugar
19. Ziki (VRL-05965) - Muskur frá Brynhildur VH6-030-2852
20. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
21. aksu (VRL-00164) - Dóttir frá Geitungur
22. Aimie (VRL-02327) - Ugla frá Brúnskóg
23. aksu (VRL-00164) - Hnollur frá Geitungur
24. Niina (VRL-08709) - Hlátur frá Svandís
25. Ziki (VRL-05965) - Geyfa frá Álfhólar VH6-030-8187
26. Sylvester (VRL-00483) - Harkur frá Sválur
27. kuusnelonen. (VRL-00159) - Fálki frá Drómundur
28. Iiskala (VRL-10388) - Skýla frá Geitungur
29. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
30. Aimie (VRL-02327) - Brjánn frá Gremja
31. Beronia (VRL-03437) - Brella frá Ţjóđvak
32. Iiskala (VRL-10388) - Varúlfur frá Hurmajärvi
33. Ziki (VRL-05965) - Beisla frá Leirljós VH11-030-0180
34. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
35. Iiskala (VRL-10388) - Blíđa frá Teigaholti
36. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
37. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
38. kuusnelonen. (VRL-00159) - Gjóla frá Gwertýen
39. Iiskala (VRL-10388) - Hólmi frá Árflinheim
40. Beronia (VRL-03437) - Fóella frá Ljóma
41. aksu (VRL-00164) - Orka frá Syndur
42. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
43. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljóskur frá Ingvadur
44. Iiskala (VRL-10388) - Dísa frá Ljóma
45. aksu (VRL-00164) - Bára frá Rikjandi
46. Aimie (VRL-02327) - Slćgur frá Brúnskóg
47. aksu (VRL-00164) - Farri frá Dalek
48. Ziki (VRL-05965) - Darri frá Delamer VH6-030-5735
49. Kiiskinen (VRL-01811) - Trítla frá Fjólakoti
50. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
51. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
52. Beronia (VRL-03437) - Feiur frá Svalur
53. Beronia (VRL-03437) - Náđ frá Leirljós
54. Aimie (VRL-02327) - Iđa frá Brúnskóg
55. Latu (VRL-01436) - Grásokki frá Rikjandi
56. Beronia (VRL-03437) - Frosti frá Gardakoti II
57. kuusnelonen. (VRL-00159) - Hrafn frá Hjaunbrae
58. Kiiskinen (VRL-01811) - Saga frá Snöbakka
59. Kiiskinen (VRL-01811) - Andvari frá Flosadóttir
60. Iiskala (VRL-10388) - Ögrun frá Kvárdym
61. Aimie (VRL-02327) - Rella frá Mildstöđum 1
62. Beronia (VRL-03437) - Vafi frá Ljóma
63. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
64. Iiskala (VRL-10388) - Andvari frá Teigaholti
65. kuusnelonen. (VRL-00159) - Ör frá Tuvdagger
66. Ziki (VRL-05965) - Tvistur frá Drómundur VH6-030-5711
67. Kiiskinen (VRL-01811) - Galsi frá Hólmavík
68. Latu (VRL-01436) - Dyggur frá Teigaholti
69. Latu (VRL-01436) - Ólikur frá Leirljós

10. Speedpassi P2
1. Iiskala (VRL-10388) - Skýla frá Geitungur
2. Kiiskinen (VRL-01811) - Andvari frá Flosadóttir
3. Beronia (VRL-03437) - Kristján frá Rikjandi-Eldur
4. Aimie (VRL-02327) - Slćgur frá Brúnskóg
5. Iiskala (VRL-10388) - Röskur frá Móđir-Árnćnesi
6. Ziki (VRL-05965) - Tvistur frá Drómundur VH6-030-5711
7. Sonju (VRL-03951) - Grasker frá Freistingar
8. Kiiskinen (VRL-01811) - Trítla frá Fjólakoti
9. Niina (VRL-08709) - Hlátur frá Svandís
10. kuusnelonen. (VRL-00159) - Hrafn frá Hjaunbrae
11. Ziki (VRL-05965) - Muskur frá Brynhildur VH6-030-2852
12. aksu (VRL-00164) - Dóttir frá Geitungur
13. aksu (VRL-00164) - Orka frá Syndur
14. kuusnelonen. (VRL-00159) - Ör frá Tuvdagger
15. Beronia (VRL-03437) - Euphoria frá Rikjandi
16. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
17. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
18. kuusnelonen. (VRL-00159) - Gjóla frá Gwertýen
19. Ziki (VRL-05965) - Darri frá Delamer VH6-030-5735
20. Iiskala (VRL-10388) - Bessa frá Surtseyi
21. Beronia (VRL-03437) - Fóella frá Ljóma
22. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
23. Iiskala (VRL-10388) - Dísa frá Ljóma
24. Aimie (VRL-02327) - Rella frá Mildstöđum 1
25. Aimie (VRL-02327) - Ugla frá Brúnskóg
26. Ziki (VRL-05965) - Beisla frá Leirljós VH11-030-0180
27. Beronia (VRL-03437) - Náđ frá Leirljós
28. Beronia (VRL-03437) - Dósa frá Ljóma
29. aksu (VRL-00164) - Hnollur frá Geitungur
30. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
31. Kiiskinen (VRL-01811) - Saga frá Snöbakka
32. Ziki (VRL-05965) - Dekkja frá Syndur VH6-030-5722
33. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
34. Kiiskinen (VRL-01811) - Kula frá Alfjanés
35. Iiskala (VRL-10388) - Andvari frá Teigaholti
36. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljóskur frá Ingvadur
37. Iiskala (VRL-10388) - Ögrun frá Kvárdym
38. kuusnelonen. (VRL-00159) - Fálki frá Drómundur
39. Kiiskinen (VRL-01811) - Glófaxa frá Sulholti
40. aksu (VRL-00164) - Snorri frá Hugar
41. Iiskala (VRL-10388) - Varúlfur frá Hurmajärvi
42. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
43. Beronia (VRL-03437) - Feiur frá Svalur
44. Ziki (VRL-05965) - Geyfa frá Álfhólar VH6-030-8187
45. Beronia (VRL-03437) - Vafi frá Ljóma
46. aksu (VRL-00164) - Stássa frá Hugar
47. Beronia (VRL-03437) - Brella frá Ţjóđvak
48. Sylvester (VRL-00483) - Harkur frá Sválur
49. Iiskala (VRL-10388) - Baldís frá Skógur
50. Aimie (VRL-02327) - Brjánn frá Gremja
51. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
52. Ziki (VRL-05965) - Tindra frá Geitungur
53. aksu (VRL-00164) - Farri frá Dalek
54. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
55. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
56. Aimie (VRL-02327) - Iđa frá Brúnskóg
57. Iiskala (VRL-10388) - Hólmi frá Árflinheim
58. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljósbleik frá Keflavík
59. Beronia (VRL-03437) - Frosti frá Gardakoti II
60. Kiiskinen (VRL-01811) - Galsi frá Hólmavík
61. Iiskala (VRL-10388) - Blíđa frá Teigaholti
62. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
63. Kiiskinen (VRL-01811) - Konungur frá Skógar
64. aksu (VRL-00164) - Bára frá Rikjandi
65. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
66. Kiiskinen (VRL-01811) - Vinda frá Bjarnadóttir

11. 4-käynti V1 (vain 4-käyntiset)
1. Iiskala (VRL-10388) - Loki frá Nestur I
2. Iiskala (VRL-10388) - Neisti fra Kántar
3. Aimie (VRL-02327) - Láfa frá Syndur
4. Iiskala (VRL-10388) - Múska frá Hélmurvík
5. Iiskala (VRL-10388) - Kleima frá Ýrdenmúr
6. Iiskala (VRL-10388) - Eiríka frá Sólmörkva
7. aksu (VRL-00164) - Hćra frá Rikjandi
8. aksu (VRL-00164) - Fáfnir frá Halastjarni
9. Aimie (VRL-02327) - Druna frá Glaumur
10. aksu (VRL-00164) - Kvika frá Halastjarni
11. Iiskala (VRL-10388) - Svala frá Gűlđbćk
12. Annika N (VRL-10352) - Feila frá Freistingar
13. Annika N (VRL-10352) - Glóa frá Fluga
14. aksu (VRL-00164) - Blika frá Mildstöđum 1
15. Beronia (VRL-03437) - Lifra frá Brúnskóg
16. aksu (VRL-00164) - Tinna frá Hugar
17. Iiskala (VRL-10388) - Erla frá Bistfirnúr
18. aksu (VRL-00164) - Tromma frá Halastjarni
19. Aimie (VRL-02327) - Fallega-Rouđka frá Brúnskóg
20. Iiskala (VRL-10388) - Fála frá Skógur
21. Beronia (VRL-03437) - Geysir frá Höskulsstöđum

12. 5-käynti F1
1. Annika N (VRL-10352) - Djáugur frá Tiilikanoja
2. aksu (VRL-00164) - Snorri frá Hugar
3. Beronia (VRL-03437) - Náđ frá Leirljós
4. Annika N (VRL-10352) - Gammur frá Ljóma
5. Ziki (VRL-05965) - Tvistur frá Drómundur VH6-030-5711
6. Iiskala (VRL-10388) - Ögrun frá Kvárdym
7. Aimie (VRL-02327) - Rella frá Mildstöđum 1
8. Aimie (VRL-02327) - Slćgur frá Brúnskóg
9. Iiskala (VRL-10388) - Blíđa frá Teigaholti
10. Kiiskinen (VRL-01811) - Galsi frá Hólmavík
11. Annika N (VRL-10352) - Trölli frá Freistingar
12. Iiskala (VRL-10388) - Andvari frá Teigaholti
13. Kiiskinen (VRL-01811) - Trítla frá Fjólakoti
14. Ziki (VRL-05965) - Geyfa frá Álfhólar VH6-030-8187
15. Annika N (VRL-10352) - Kvikur frá Ljóma
16. Ziki (VRL-05965) - Tindra frá Geitungur
17. Ziki (VRL-05965) - Beisla frá Leirljós VH11-030-0180
18. kuusnelonen. (VRL-00159) - Gjóla frá Gwertýen
19. aksu (VRL-00164) - Bára frá Rikjandi
20. Iiskala (VRL-10388) - Skýla frá Geitungur
21. Kiiskinen (VRL-01811) - Glófaxa frá Sulholti
22. kuusnelonen. (VRL-00159) - Ör frá Tuvdagger
23. aksu (VRL-00164) - Farri frá Dalek
24. Ziki (VRL-05965) - Dekkja frá Syndur VH6-030-5722
25. Ziki (VRL-05965) - Muskur frá Brynhildur VH6-030-2852
26. Beronia (VRL-03437) - Vafi frá Ljóma
27. Kiiskinen (VRL-01811) - Andvari frá Flosadóttir
28. Beronia (VRL-03437) - Feiur frá Svalur
29. aksu (VRL-00164) - Stássa frá Hugar
30. Beronia (VRL-03437) - Euphoria frá Rikjandi
31. Beronia (VRL-03437) - Dósa frá Ljóma
32. Annika N (VRL-10352) - Merkúr frá Sválur
33. Annika N (VRL-10352) - Farfús frá Ljoma
34. Iiskala (VRL-10388) - Baldís frá Skógur
35. Ziki (VRL-05965) - Darri frá Delamer VH6-030-5735
36. Sylvester (VRL-00483) - Harkur frá Sválur
37. Kiiskinen (VRL-01811) - Vinda frá Bjarnadóttir
38. Niina (VRL-08709) - Hlátur frá Svandís
39. Beronia (VRL-03437) - Brella frá Ţjóđvak
40. Beronia (VRL-03437) - Frosti frá Gardakoti II
41. Annika N (VRL-10352) - Lykill frá Syndur
42. Iiskala (VRL-10388) - Röskur frá Móđir-Árnćnesi
43. Kiiskinen (VRL-01811) - Saga frá Snöbakka
44. Beronia (VRL-03437) - Fóella frá Ljóma
45. Rachel (VRL-11395) - Drifa frá Vindur
46. Iiskala (VRL-10388) - Varúlfur frá Hurmajärvi
47. Kiiskinen (VRL-01811) - Kula frá Alfjanés
48. Aimie (VRL-02327) - Ugla frá Brúnskóg
49. Annika N (VRL-10352) - Askja frá Leirljós
50. aksu (VRL-00164) - Dóttir frá Geitungur
51. aksu (VRL-00164) - Hnollur frá Geitungur
52. kuusnelonen. (VRL-00159) - Hrafn frá Hjaunbrae
53. Iiskala (VRL-10388) - Dísa frá Ljóma
54. kuusnelonen. (VRL-00159) - Fálki frá Drómundur
55. Iiskala (VRL-10388) - Hólmi frá Árflinheim
56. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljósbleik frá Keflavík
57. Sonju (VRL-03951) - Grasker frá Freistingar
58. Aimie (VRL-02327) - Brjánn frá Gremja
59. Kiiskinen (VRL-01811) - Konungur frá Skógar
60. Annika N (VRL-10352) - Leikari frá Rikjandi
61. Kiiskinen (VRL-01811) - Ljóskur frá Ingvadur
62. aksu (VRL-00164) - Orka frá Syndur
63. Aimie (VRL-02327) - Iđa frá Brúnskóg
64. Annika N (VRL-10352) - Fönn frá Freistingar
65. Iiskala (VRL-10388) - Bessa frá Surtseyi
66. Beronia (VRL-03437) - Kristján frá Rikjandi-Eldur